Aktif Arama: Arkadaşlık Sitelerinde Hangi Zodyak İşaretleri Bulmaya Çalışıyor?

İnternette, en sıra dışı kişiliklerle tanışabilirsiniz, çünkü bu yer, insanlar anonimlik kisvesi altında saklanarak her fırsatta tamamen açılır ve konuşmaya başlar. Ve tanışma sitelerinde de işler en iyi şekilde değil, çünkü tamamen tamamlanmış bir profile sahip bir kişi bile iddia ettiği kişi olmayabilir. Ancak onun hakkında ek bilgiler, zodyak kökeni ile söylenebilir.

Koç

Genellikle Koç, kendilerine var olmayan birkaç olumlu karakter özelliği ekler ve finansal durumlarını biraz abartır. Bu zodyak temsilcileri oldukça özgüvenli davranırlar, ancak hayatta çok daha basittirler.

Boğa Burcu

Boğa profillerini dikkatlice doldurur ve oraya çok nadiren yanlış gerçekler girer. İletişimde çok açık, kibar, kibardırlar, bazen bir insanı gerçekten sevmediklerini kabul etmeleri zordur, bu nedenle Boğa onları etkileyemeyenlerle iletişimi yavaş yavaş azaltmaya başlar.

İkizler

Bu işaretin temsilcileri çok sık abartıyor ve imajlarını tam olarak tanımlamıyorlar. İkizler her zaman olduklarından daha iyi görünmek isterler ve çoğu zaman bunu bilinçsizce yaparlar, bu nedenle iletişim gerçek hayata geçene kadar onlara mutlak bir güven duymamalısınız.

Yengeç Burcu

Yengeçler her zaman bir profili dürüstçe doldururlar çünkü yalanlardan nefret ederler, ancak bu zodyak temsilcilerinin gereksinimleri genellikle abartılır. Kanserler, bir kişiden yazdıkları nitelikleri öğrenmesini ciddi şekilde talep edecek ve sadece onları aldatmaya çalışmasına izin verecektir.

Bir aslan

Aslanlar tüm olumlu niteliklerini ve başarılarını ayrıntılı olarak anlatacaklar, ancak karakterlerinin olumsuz tarafı hakkında tek bir kelime yazmayacaklar. Sonuçta, muhatapları etkilemeleri, ruhta ne kadar yakın olduklarını anlamaları önemlidir ve bundan sonra bu zodyak temsilcileri hangi olumsuz niteliklere sahip olduklarını söyleyebilirler.

Başak

Başaklara açık kişilikler denilemez, bu nedenle kendileri hakkında çok fazla gerçek yazmazlar. Bu işaretin temsilcileri yalnızca temel bilgileri söyleyebilir ve sıkı çalışmayı vurguladığınızdan emin olabilir. Diğer her şeyi onlara sormak uzun zaman alacaktır.

Ölçekler

Çoğunlukla Terazi kendileri hakkında doğru bilgiler yazar, sadece bazı gerçekleri biraz süsler. Bu işaretin temsilcileri, internette buluşmanın bir ortak bulmanın en güvenilir yolu olduğu içe dönüklerdir, bu nedenle niyetlerinin samimiyetinden şüphe etmek için hiçbir neden yoktur.

Akrep

Akrepler hakkında çok az bilgi olacak, ancak onlara açıkça bir şey sorarsanız, gerçeği cevaplayacaklardır. Daha iletişimin başlangıcında bile bu burç temsilcileri bir insanla nasıl bir ilişki kuracaklarını belirlerler, bu yüzden Akrepler kimseyi rahatlatmak için boşuna uğraşmayacaktır.

Yay Burcu

Yay, imajlarını ayrıntılı olarak tanımlar ve bir kişiyle neredeyse hiçbir ortak yanı olmasa bile herkesi tanımaktan mutluluk duyar. Ne de olsa, bu zodyak temsilcilerinin niyetleri en ciddi değil, çoğu zaman sadece yeni izlenimler arıyorlar.

Oğlak

Oğlakların kişisel yaşam için zamanları olmadığında, yardım için tanışma sitelerine başvururlar. Gerçekten ruh eşleri olabilecek birini bulmak için profili dürüstçe dolduruyorlar. Ve Oğlakların niyetlerinde sadece samimiyet ve ciddi bir ilişki vardır.

Kova

Akvaryumlar, çok zayıf olduklarında bile yeteneklerini ayrıntılı olarak tanımlarlar. Birkaç kez yemek kursuna gitmişlerse kendilerine mükemmel aşçılar derler, birkaç çizim yapmışlarsa kendilerini sanatçı ilan ederler. Sadece gerçek bir tanıdık, Kova'nın gerçekte kim olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Balıklar

Balıklar için, bir tanışma sitesinde sohbet etmek, olağanüstü iç dünyanızı sergilemenin harika bir yoludur. Ancak çoğu zaman bu, daha fazla dikkat çekmek için ortak bir istek olabilir. Ayrıca, yalan söylemeye eğilimli oldukları için Balık konusunda dikkatli olmalısınız.