Askeri bir adamla nerede tanışılır?

Üniformalı bir adam her zaman herhangi bir kız derneğinde güç, güvenilirlik ve sorumluluk ile çağrıldı. Bir bayanın bir subay veya askerle bir çift olmayı hayal etmesi oldukça mantıklı, çünkü böyle bir adamın yanında her zaman sakin olacak, onun yanında kendini güvende hissedecek. Ancak sadece genç bayan bu hayali nasıl gerçekleştireceğini, ilişkiyi başlatmak için ne yapacağını bilemez.

Aslında, rüyalar gerçekleşebilir. Sadece orduyu nerede tanıyacağınızı bilmeniz gerekiyor, şanslar en yüksek.

where-to-meet-a-military-man-1

Kafeler ve kantinler

İçlerinde her türden genç var. Bir kız şehirdeki tüm bu tür kuruluşlara gitmemelidir. Şehrinin askeri birliklerinin yakınında bulunan kafelere veya kantinlere gitmelidir. Uygun adaylar genellikle bir şeyler yemek için orayı ziyaret eder.

Bayanın, istenen mesleğin bir temsilcisi ile ilk kez diyalog kuramaması oldukça olasıdır. Ancak denemekten vazgeçmeyip, söz konusu kurumları düzenli olarak ziyaret ederse, istediğini elde etme olasılığı artacaktır.

Temalı tatiller

Zafer Bayramı, her yıl kutlanan ve görkemli bir ölçeğe sahip bir bayramdır. Bu günde, kutlamalara katılan çok sayıda asker sokaklarda bulunmaktadır. Bir bayan evde oturmamalı, yürüyüşe çıkmalı, gürültülü şenliklerin, konserlerin, performansların olduğu yerlere gitmelidir. Böyle bir ortamda herkes iletişim kurmaya meyillidir, bu nedenle diyalog başlatmak zor olmayacaktır.

Genç bayanın etkinliğe hazırlanması, güzel bir kıyafet seçmesi gerekiyor. İçinde rahat olması önemlidir, çünkü aksi takdirde kız kendinden emin hissedemez. Ve bu, orduyla tanışmanın gerçekleşmesi için gereklidir.

where-to-meet-a-military-man-2

Toplantı web sitesi

Bunlardan çok var. Bu tür sitelerde çeşitli mesleklerden erkeklerle tanışabilirsiniz. Bayanın kayıt prosedüründen geçmesi, bir anket doldurması, ikamet ettiği şehri ve adını belirtmesi, birkaç fotoğraf göndermesi gerekecek. Kendisi hakkında bilgi eklemeli, bir erkekle hangi amaçla tanışmak istediğini belirtmeli ve ayrıca orduyla ilgilendiğini belirtmelidir. Bu durumda, ilgilendiği mesleğin temsilcileri ona yazacaktır.

Bir bayan arzu ederse inisiyatif alabilir ve gençlerin profillerine bakmaya başlayabilir. Uygun bir erkek görürse, kendisine yazabilir, onunla tanışmayı teklif edebilir. Böyle kararlı bir adımla heyecan verici bir romantizm başlayabilir.

Sosyal ağlar

Çok sayıda insan tarafından kullanılıyorlar, bu yüzden orada askeri personel bulmak zor olacak. Ancak bu tür adamlarla iletişim sunan özel gruplar olduğu için bunu yapmak hala mümkün. Hanımın bunlardan birine katılması gerekecek, orada aktif olmaya başlayacak. Tartışmalarda erkeklerden gelen mesajlara tepki verebilir, grubun albümlerine ekledikleri fotoğraflara yorum yapabilir. Bu şekilde fark edilmesi, onunla daha yakın bir iletişimin başlangıcını başlatması ve bu da daha fazla bir şeye dönüşmesi muhtemeldir.

Bir erkeği memnun etmek için genç bir bayan, grupta herhangi bir eyleme başlamadan önce sayfasını düzene koymalıdır. Orada kendisi, ilgi alanları ve hobileri hakkında bilgi bırakmalıdır. Kızın fotoğraflarını gözden geçirmesi, sadece anlamsal bir yük taşıyanları, güzelliğini yansıtanları bırakması gerekiyor. Ve duvardan reklam yazıları, resimler - potansiyel bir beyefendinin kendine odaklanmasını sağlamak için tüm bunları kaldırmak daha iyidir.

Herhangi bir tanışma yöntemiyle, bir kızın genç bir erkekle kişisel bir toplantı anını geciktirmemesi gerekir; bu sırada onunla yalnız kalma, iletişim kurma, onu daha iyi tanıma, kendini gösterme şansı olacaktır. Iyi taraf. Bu durumda muhtemelen hayallerinin erkeği ile romantik bir ilişkiye başlayacaktır.