Başarısız tarih: nasıl sonlandırılır?

Randevu, herhangi bir kız için neşeli bir olaydır. Bayan, toplantının planlandığı genç adam üzerinde hoş bir izlenim bırakmak için aktif olarak onun için hazırlanıyor. Ancak bazen kız çok uğraştığı için pişman olur, çünkü toplantı başarısız olur, neşe değil hayal kırıklığı getirir.

Bir kız böyle bir tarihi mümkün olan en kısa sürede bitirmek isteyecektir. Bu durumda, basitçe ayrılmamalıdır. Toplantı sırasında hakim olan atmosferi dikkate almak, doğru davranmak çok önemlidir.

unsuccessful-date-how-to-end-it-1

Arkadaş kalma arzusu vardı

Bir bayan, aşkına kavuşacağını umarak bir randevuya çıkar. Ancak, tanışma sürecinde, bunun gerçekleşmeyeceğini, önünde arkadaş olmak istediği bir adamın oturduğunu anlayabilir. Bir bayan bunu genç bir adama dürüstçe itiraf etmelidir. Harika bir akşam geçirdiğini, adamın arkadaşlığını beğendiğini, mükemmel bir sohbetçi olduğunu söyleyebilir. Genç bayan, onunla dostane ilişkiler aradığını, işler yolunda giderse mutlu olacağını da eklemeli.

Adamın kaba olduğu ortaya çıktı

Küfür ve kaba sözler, başkaları hakkında hoş olmayan ifadeler - tüm bunlar kaba bir kişinin dudaklarından dökülecek. Bir kız böyle bir adamın yanında kendini rahatsız hissedecektir. Uygunsuz davranışlara müsamaha göstermemeli, bir erkeğe yakın durmalı. Sadece iyi bir neden bulmanız gerekiyor, örneğin, ütünün açık kalması, sınavlara hazırlanma ihtiyacı ve sadece ayrılmak. Kaba bir adama bir daha asla yaklaşmaya değmez, çünkü saldırganlık göstermeye başlayabilir, bu sadece nahoş değil, aynı zamanda tehlikeli de olacaktır.

Garip bir sessizlik vardı

Bazen erkek ve kızın konuşacak hiçbir şeyleri olmadığı olur. Toplantı sırasında sessiz kalacaklar, bundan garip hissedecekler. Böyle bir durumda, farklı şekillerde hareket edebilirsiniz. Kız kenara çekilip arkadaşını arayabilir, gelmesini isteyebilir, acilen onu bir yere çağırabilir. Sadece acil konulara başvurabilir, arkadaşınızı rahat bırakabilirsiniz.

Bir bayan kötü bir randevu için kendini suçlamamalıdır. Kendini ona uygun bir toplumda bulan harika bir insan.