Bir erkeğin ebeveynleriyle tanışmak: annesini ve babasını nasıl memnun edersiniz?

Genç bir erkekle ilk buluşma her zaman kızda endişeye neden olur. Adamdan hoşlanmayabileceğinden endişeleniyor, antipatiye neden oluyor. Ancak zaman geçer, ilişki gelişir, ciddileşir, tarihten önce yaşananlar unutulur. Daha fazla gergin olmanız gerekmeyecek gibi görünüyor.

Ancak bir kız sadece gönül rahatlığı hayal edebilir, çünkü bir erkekle ciddi bir ilişki, ebeveynleri ile tanışmayı gerektirir. Ve bu çok önemli bir an. Karşısında bir bayan çok gergin olmaya başlayabilir çünkü genç adamın annesini ve babasını memnun etmemekten korkacaktır.

Böyle bir korkuyla savaşılabilir ve savaşılmalıdır. Kız, nasıl davranacağını bilirse daha az endişelenir, böylece çocuğun ebeveynleri daha ilk buluşmada ona aşık olur.

Еli boş gelme

Bir erkek yanınızda hiçbir şey getirmenize gerek olmadığını, her şeyin evde olduğunu söyleyebilir. Ama kız dükkana girmeli, bir pasta ya da şeker almalı, bir şişe şarap almalı. Asla gereksiz olmayacak.

Kıyafet kurallarına uyun

En iyi seçenek gündelik stil olacaktır. Bir erkeğin anne ve babasını ziyaret ederken mini etek, derin yakalı bluzlar giymemelisiniz. Bu şeyler kolay erdemli bir kız izlenimi verebilir.

meeting-a-man-s-parents-how-to-please-his-mom-and-dad-1

Annemin Tadını Övmek

Annemi övmeye gerek yok. Bir kadını pohpohlamamalı, onun mükemmel bir hostes olduğunu, her şeyi harika yaptığını söylememelisiniz. Ne kadar lezzetli bir pasta yaptığını, evinde ne kadar harika bir iç mekanı olduğunu söylemek daha iyi.

Diğer aile üyelerine zaman ayırın

Bir erkeğin küçük bir kız kardeşi varsa, hobilerini sormaya değer. Bir erkeğin büyükannesi ve büyükbabası varsa, hayatlarını sorabilir, ne yapmaktan hoşlandıklarını, zamanlarını nasıl geçirdiklerini öğrenebilirsiniz. Böylece genç bir adamın tüm akrabalarının desteğini alabilirsiniz.

Bir adamı övün

Çocukları hakkında iyi bir şey söylenirse, herhangi bir ebeveyn memnun olacaktır. Olumlu karakter özelliklerini överek genç adamın esasına dikkat çekmeye değer.

Bir erkeğe anne babasıyla takılma

Bir kız elini bir erkeğin eline koyabilir. Ama annesinin ve babasının huzurunda sarılmak, öpüşmek buna değmez. Bu davranış pek uygun olmayacaktır. Bir erkekle yalnız olduğu ortaya çıktığında sevgi ve duygular göstermek daha iyidir.

meeting-a-man-s-parents-how-to-please-his-mom-and-dad-2

Yardım öner

Ve yardım. Örneğin salatayı kesmeye, sofrayı kurmaya yardım edebilirsiniz. Böylece kız, erkeğin ebeveynlerine, oğullarını aileden almadığını, ancak onun tam üyesi, sevgi dolu ve şefkatli olmaya çalıştığını gösterebilecektir.

Bayan verilen tüm tavsiyelere uyarsa, erkeğin ebeveynleriyle tanışma iyi geçecektir. Güçlü ve güvene dayalı bir ilişkinin temellerini atabilecektir.