Bir kızla çıkmaya nasıl başlanır?

Her erkek kişisel hayatını iyileştirmeyi hayal eder. Daha güçlü cinsiyetin temsilcisi, bir noktada hayat arkadaşı olabilecek biriyle tanışacağını hayal edecek. Tabii ki, bu olabilir. Ancak bu, her şeyin kendiliğinden devam edeceği, hiç kimse buna çaba göstermese bile iletişimin gelişeceği anlamına gelmez.

Bir erkeğin, bir ilişki geliştirme şansını artırmak için onu başarılı kılmak için bir kızla nasıl çıkmaya başlayacağını bilmesi önemlidir. Burada evrensel bir tavsiye yok. Genç adam, idealle buluşmanın nerede gerçekleştiğini dikkate alarak hareket etmelidir.

how-to-start-dating-a-girl-1

Canlı bir tanıdık nasıl başlatılır?

Bir erkek toplumda yaşar, üyeleriyle etkileşime girer. Kendisine çekici gelen genç bir bayanla, örneğin bir sergide, konserde, sokakta ve hatta evinin yanındaki bir bakkalda, her yerde tanışabilir. Böyle bir şey olursa, genç adamın inisiyatifi kendi eline alması, aktif olarak hareket etmeye başlaması gerekir.

İlk adım, bayana yaklaşmak, ona merhaba demek. Ondan sonra erkeğin kendini tanıtması ve kıza adının ne olduğunu sorması gerekiyor. Temas kurarsa, daha önce onun bazı özelliklerini, örneğin bir model yürüyüşü, sıra dışı bir saç rengi, orijinal küpeler olduğunu fark ederek ona iltifat etmeniz gerekir. Hiçbir şey icat etmeye gerek yok, çünkü bu kimsenin hoşlanmayacağı bir iltifatla karıştırılabilir. Şaka da yapabilirsiniz, ancak kaba görünmemesi önemlidir.

Kız tüm bunları beğendiyse, bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Mütevazı bir konuşma yapmaktan, örneğin seyahat, yemek pişirme, hobiler gibi bazı tarafsız konuları tartışmaktan ibarettir.

how-to-start-dating-a-girl-2

Çevrimiçi buluşmaya nasıl başlanır?

Bugün herkes interneti kullanıyor. Karşılaşabileceğiniz çok sayıda site var. Bunlar, sosyal ağları, mesaj panolarını ve bekar insanlarla iletişim kurmak için tasarlanmış özel kaynakları içerir. Bir adam yukarıdakilerden birini kullanmaya karar verirse, inisiyatif alabilmesi, muhatabı ilgilendirecek bir şey yazabilmesi gerekir.

Adam profilleri gözden geçirdiğinde, ilginç bir insan bulduğunda, ona ilk mesaj gönderen kişi olması gerekiyor. İçinde merhaba demeniz ve kendinizi tanıtmanız gerekiyor. Ama bununla sınırlı olamaz. Genç bir adam, bir bayanın ona hangi amaçla yazdığını, neden onu seçtiğini hemen bilmek isteyeceğini hatırlamalıdır. Bu sorular ilk mesajda cevaplanmalıdır. Bir erkek ciddi bir ilişki kurma amacını belirtebilir, özgür, bir akşam için bir arkadaşa ihtiyacı olduğunu doğrudan söyleyebilir. Doğruysa her şey uygun olacaktır. Ayrıca, kızın kendisini cezbeden bazı özelliklerine dikkat etmelidir. Bu ilk mesajdan sonra aktif yazışmaların başlaması çok muhtemeldir.

how-to-start-dating-a-girl

Biriyle tanışırken nasıl davranılır?

Çevrimiçi ve canlı flört farklıdır. Ama aynı zamanda, genç bir adam da aynı kurallara uymalıdır. Her şeyden önce, yanında görmek istediği kadını net bir şekilde hayal etmesi gerekiyor. O zaman uygun kişileri hemen tanıyabilecek, onlara dikkat edebilecek.

Uygun bir kız sokakta veya İnternet'teki kaynaklardan birinde tanıştığında, bir erkek tereddüt etmemelidir, boşa zaman harcamalıdır. Hemen harekete geçmesi, ilk adımı atması gerekiyor. Bu durumda, tanıdık korkusu biriktirmeyecek, bayan üzerinde hoş bir izlenim bırakmak için doğal davranabilecektir. İletişimin en başında, herhangi bir konuyu araştırmanıza, ateşli tartışmalara geçmenize gerek yok. Adamın yavaş yavaş açılması gerekiyor ve kızın rahatlamak, özgürleşmek için zamana ihtiyacı var. İlk konuşma kolaysa, daha fazla iletişim kesinlikle işe yarayacaktır.

Genç bir adam önerilen şekilde kendini tanırsa, kendine bir arkadaş bulabilecektir. Bu ilk denemede olmayabilir, ancak her durumda olumlu bir sonuç elde etmek mümkün olacaktır.