Bir tanışma sitesinde bir kıza ne yazmalı?

Şu anda, erkeklerin bir kızla tanışmak, romantik bir ilişki başlatmak için birçok fırsatı var. İletişim çemberini genişletmek, kişisel mutluluk kazanmak için en popüler ve erişilebilir kaynaklardan biri tanışma sitesidir. Gençler bunu kullanır, ancak belirlenen hedefe her zaman ulaşılmadığını not ederler. Onlara göre, mesele bayanlarda, çok talepkarlar, sadece kendilerinde ve eksikliklerinde hata buluyorlar.

Ama aslında, sorun genellikle erkeklerde, bir diyaloğu nasıl başlatacaklarını, doğru şekilde inşa etmeyi bilmemeleri gerçeğinde ortaya çıkıyor. Bir tanışma sitesinde bir kıza ne yazacaklarını, onu daha fazla iletişimde nasıl ilgilendireceklerini anlamaları gerekiyor.

what-to-write-to-a-girl-on-a-dating-site-2

Diyalog için hazırlanıyor

Bu aşama göz ardı edilemez. Bir yazışmaya başlamadan önce, bir erkek profilini sıraya koymalıdır. Kendisi hakkında, ilgi alanları, hobileri, mesleği hakkında bilgi vermesi gerekiyor. Sayfaya bir veya birkaç fotoğraf eklediğinizden emin olun. Kaliteli olmaları önemlidir. Ancak bundan sonra anketleri incelemeye başlayabilir, flört için uygun bir aday seçebilirsiniz. Kızın genç adamla aynı şehirden olması arzu edilir, benzer ilgi alanlarına sahip olmalıdır, çünkü sohbet için konu bulmanın tek yolu budur.

İlk mesaj ne olmalı

Bir bayan erkeğin mesajını gördüğünde, hemen birkaç sorusu olacaktır. Kim olduğu, onunla hangi amaçla iletişim kurmaya çalıştığı, seçiminin neden ona düştüğü ile ilgilenecek.

Bir erkek için diyaloğun sorunsuz bir şekilde başlaması ve devam etme şansı elde etmesi için ilk mesajdaki yukarıdaki soruları cevaplaması gerekir. Uzun metinler yazması gerekmiyor. Genç bir adam kendini tanıtmalı ve sonra bir bayanla tanışmaktan ne almak istediğini yazmalıdır. En basit bahane, belirtilmesi gereken iletişim kurma arzusudur. Daha sonra, erkeğin hanımın sayfasını çevirmesi gerekir, içinde benzersiz bir şey olduğunu, beğendiğini, seçimin belirli bir genç bayana düştüğünü not edin. Böyle bir mesaj alan kız, ne tür bir erkeğin insan olduğuyla ilgilenecek, muhtemelen yanıt olarak bir şeyler yazma arzusu olacaktır.

Nasıl yazışma başlatamazsınız

Bir tanışma sitesindeki başarısızlıklar, yazışmanın en başında hata yaparsa genç bir adama musallat olabilir. Hanımefendiye ilk mesajda zaten bazı basmakalıp sözler yazmanıza gerek yok. Nasıl olduğunu sormak, sadece merhaba demek en iyi fikir değil. Bayan bu tür mesajları görmezden gelecektir.

Cinsel imalar ve küfürler, ciddi bir ilişki arayan bir kıza hitap etmeyecektir. Kelimelerdeki dilbilgisi hataları da hanımefendinin reddedilmesine neden olacaktır. Evet, hata bulması pek olası değildir, bu nedenle bazı küçük kusurlar göz ardı edilecektir, ancak genel olarak metin doğru olmalıdır.

Aldatma hakkında konuşmaya gerek yok gibi görünüyor. Güveni yok eder, onsuz hiçbir ilişkinin olamayacağı. Onunla ne bir yazışma başlatmak, ne de yalan beyanlarla devam etmek mümkün değildir.

what-to-write-to-a-girl-on-a-dating-site-1

Diyalog nasıl devam ettirilir

Bir veya iki mesaj genç bayanla iletişim kurmak için işe yaramaz. Bir adam kaybolmamalı, durumun seyrine girmesine ve doğaçlama yapmasına izin vermeli. Anlamsız mesajlar yazmak, bir hanımefendiyle amaçsızca değiş tokuş yapmak, zafere götürmeyen bir yoldur. Kızın dikkatini çekmeyi başardığı anı almalı, onu bir randevuya davet etmeli. Buna olumlu yanıt geldiğinde hemen bir yer seçip önermeli, gün ve saat belirlemelisiniz.

Toplantıya gitmek için anlaşmaya varmak mümkün olmadıysa, yazışmayı hemen durdurmamalısınız. Daha sonra bayana bir şeyler yazabilir, onunla iletişim kurabilir, ilgilenmeye çalışabilirsiniz. Öngörülebilir gelecekte fikrini değiştirmesi, bir randevuya çıkmayı kabul etmesi çok muhtemeldir.

Verilen algoritmaya göre hareket eden bir erkek, sevdiği bir kıza neyi sevdiğini, onu neyin "kancalayacağını" yazabilecektir. Ve bu, kişisel bir yaşam kurmak ve romantik ilişkilerin içine girmesine izin vermek için iyi bir şans verecektir.