Bir tanışma sitesinde evli bir adam: onu nasıl hesaplayabilirim?

Şu anda, bir tanışma sitesi yardımıyla birçok kız, ciddi bir ilişki kurabilecekleri, evlenebilecekleri bir erkek bulmaya çalışıyor. Bayanlar internette aktif olarak iletişim kurar, gençlerle birçok tanıdık yapar, böylece hayat partnerlerini seçebilecekleri birileri olur.

Online randevuda yanlış bir şey yok. Ancak bir sorun var: bazen evli erkekler ciddi bir ilişki kurmanın imkansız olduğu tanışma sitelerinde oturuyor. Böyle genç bir erkeğe bağlanmamak, gelecekte kalbini kırmamak için, bir kızın yazışma sırasında zaten bunu anlayabilmesi gerekir. Bunu nasıl yapabilirim? Bunu yapmak için evli erkeklerin vazgeçtiği işaretleri bilmelisiniz.

Basmaz veya manipüle etmez

Bir erkek bir kıza iltifat etmezse, nasıl ve kiminle yaşadığının ayrıntılarını bulamazsa, böyle genç bir adamın evli olduğunu varsayabiliriz. Sadece boş bir konuşma yapacak, saygı gösterecek. Yazışma bir tür iş görüşmesine benzeyecek. Böyle genç bir adam hemen bir kafeye gitmeyi ya da yürüyüş yapmayı önermez.

a-married-man-on-a-dating-site-how-to-calculate-him-1

Düzenli olarak, ancak çok sık olmayan mesajlara yanıt verir

Evli erkeklerin fazla boş zamanı yoktur. İşten boş zamanlarını eşlerine, çocuklarına, ebeveynlerine gitmeleri gerekiyor. Akşamları böyle bir adam tanışma sitesinde görünmeyecek. Cumartesi gibi hafta sonları sadece sabah erkenden yazacak ve sonra Pazartesiye kadar kaybolacaktır. Hafta içi sabahları iletişim halinde olacak, ayrıca iş günü boyunca birkaç mesaj gönderecek.

İşyerinde meşgul olmaktan bahsetmek

Tabii ki, kızlar çalışkan gençleri sever. Ancak, işle meşgul olduğu için nadiren temasa geçen bir adama güvenmeyin. Aslında ev işleriyle meşgul, çocuklarla oynuyor, onları büyütüyor. Gerçek hayatında sanal kız arkadaşlara yer yok.

Sosyal medya sayfası yok

Aslında, evli bir adam onlara sahip olabilir. Gerçek şu ki, arkadaşlarından, karısından şüphe uyandırmamak için arkadaş olarak yeni bir tanıdık eklemek istemeyecektir. Ve sayfada karısıyla birlikte çocuklu bir sürü resmi var. Sanal bir arkadaş onları görürse, muhtemelen iletişimi kesecektir.

a-married-man-on-a-dating-site-how-to-calculate-him-2

Telefon numarası vermiyor

Telefon numarasına göre sosyal ağlarda bir kişi bulabilirsiniz, ancak evli bir adamın buna ihtiyacı yoktur. Ayrıca bir kızın onu yanlış zamanda, örneğin ailesiyle vakit geçirirken aramasını da istemez. Evli bir adam sanal iletişime devam etmeyi tercih ederdi.

Gerçekte çıkmak istemiyor

Nadir durumlarda tek bir karşılaşma olabilir, ancak bazen olur. Evli bir erkekle yazışmalar aylarca sürecek, kızın buluşma tekliflerine kaçamak cevap verecek, kendine bahaneler arayacaktır. Sonuç olarak zamanla iletişim duracak, konuşulacak bir şey olmayacağı için ilişki gelişmeyecektir.

Bir flört sitesinde, evli bir adam biraz eğlenmek, kendini rutinden, günlük endişelerden uzaklaştırmak için zaman harcıyor. İnternetten yeni bir tanıdıkla ilgili ciddi niyetleri olacağını düşünmeyin. İnternette tanışan bir kızın, tarif edilen şekilde davranmayan erkekleri tercih etmesi daha iyidir.