Bir tanışma sitesinde nasıl tanışılır?

Bir noktada, yalnızlık sıkıcı hale gelir ve bir kişi biriyle ilişki kurma arzusuna sahiptir. Ama ciddi bir ilişki için bir ortak nerede bulunur? Toplu etkinliklere, barlara ve restoranlara katılmaya başlayabilirsiniz, ancak tüm bunlar zaman ve para gerektirir. Ancak bir arkadaşlık sitesinde nasıl tanışacağınızı biliyorsanız, yakın fikirli bir insan bulma hayalinden vazgeçmek ve vazgeçmek zorunda değilsiniz. Bu göründüğü kadar zor değil.

how-to-meet-on-a-dating-site-1

Çıkmaya nereden başlamalı?

Tüm çevrimiçi flört, bir flört sitesine kaydolmak ve bir anket doldurmakla başlar. Profile bilgi girmek sorumlu bir şekilde ele alınmalıdır, çünkü bu, kullanıcının "yüzü" olduğundan, tanışma sitesinde kalmasının istenen sonuçları getirip getirmeyeceğini belirler.

Ankette, adınızı ve ikamet ettiğiniz şehri belirtmeniz gerekir, kişisel toplantılar için oraya seyahat etme fırsatı ve arzusu varsa, en yakın şehirleri de belirtebilirsiniz. Tanışmak istediğiniz hedef hakkında yazmanız zorunludur. Çoğu zaman romantik bir ilişki içindedir, ancak biriyle arkadaşlık kurma arzusu hakkında yazabilirsiniz. Ardından, işiniz hakkında, varsa bir hobi hakkında bilgi vermelisiniz. Profilde, "canlı" olması için, girecek olanlar için çekici hale getirmek için birkaç fotoğraf da yerleştirilmelidir.

how-to-meet-on-a-dating-site-2

İlk mesajda ne yazmalı?

Potansiyel olarak ilginç muhataplar seçildiğinde, inisiyatif almak ve onlarla bir yazışma başlatmak gerekir. İlk mesaj çok önemlidir. Sadece merhaba demek ve sizinle tanışmayı teklif etmek yeterli olmayacak. Sıradan olacak. Profilinde belirttiği isimle muhataplara hitap ederek bir selamlama ile başlamak gerekir. Kişi daha sonra adını vermelidir. Ankette yazılı olması önemli değil, mesajda çoğaltmak gereksiz olmayacak. Ardından, takip edilen flörtün amacı hakkında söylemeniz ve iltifat etmeniz, mesajın alıcısıyla ilgili özel bir şey not etmeniz gerekir.

how-to-meet-on-a-dating-site

Sitede diyalog nasıl yapılır?

Bir tanıdık rızasıyla bir cevap alındığında, kafanın karışmaması, yazışmaya devam edilmesi önemlidir. Muhatabı bekletmemek, onu iletişim kurmaktan caydırmamak için hızlı bir şekilde cevap vermelisiniz. Nelerden hoşlandığı, boş zamanlarını nasıl geçirmeyi sevdiği hakkında sorular sormalısınız. Aynı zamanda, kendiniz hakkında konuşmaya değer, ancak bunu göze batmadan yapmak.

Bir süre sonra tarafsız konuları tartışmaya başlayabilirsiniz. Örneğin, seyahat hakkında, şehirdeki kimlerin ve hangi kuruluşların, yerlerin ziyaret etmeyi sevdiği hakkında konuşabilirsiniz. Temas noktaları bulunduğunda, kişisel bir toplantı planlamalı, ikinizin de gitmek istediği yere davet etmelisiniz. Kabul ettikten sonra, hemen tarih ve saati ayarlamalısınız. Bu durumda kimsenin fikrini değiştirmeme olasılığı yüksek olacaktır.

Tüm tavsiyelere uymak, herhangi bir kişinin kişisel bir yaşam kurmasına izin verecektir. Sadece tereddüt etmemeniz, inisiyatif almanız ve birçok yalnız kalbin birleştiği tanışma sitesinin aktif bir kullanıcısı olmanız gerekiyor.