Buluştuğunuzda bir kıza ne söylersiniz?

Güzel bir kızla tanışmak zor bir iş değildir. Bir erkek herhangi bir zamanda rastgele bir bayandan hoşlanabilir. Görünüşe göre bu zaten onunla iletişim kurmaya başlamak için bir neden. Ama bazen bir erkek konuşmaya nereden başlayacağını bilemez. Bu makale, tanıştığınızda bir kıza ne söyleyeceğinizi söyleyecektir.

Modern bir insan, sosyal çevresini genişletmek için farklı yollar kullanabilir. Onun için en kolay yol, herkesin benzer hedeflere sahip olduğu, herkesin ilginç bir kişiyle etkileşim aradığı bir tanışma sitesinde bir bayanla diyalog başlatmasıdır. Böyle bir sitede, bir erkeğin sevdiği bir kızla sohbet etmesi, kendine dikkat çekmesi ve böylece kişisel yaşamındaki tüm sorunları çözmesi çok kolay görünebilir.

Ama aslında, genç adam istenen sonucu elde etmeye çalışmak zorunda kalacak. İletişim için önceden hazırlanmalı, toplantı sırasında kıza ne söyleyeceğine karar vermeli, böylece iletişim kurmalıdır.

what-to-say-to-a-girl-when-you-meet-1

Çıkmaya nereden başlamalı

İlk izlenim unutulmayan bir şeydir. Bir erkeğin genç bir bayana böyle bir ilk mesaj yazması, onu "çekmesi" önemlidir. Ankette olsa bile adınızı vermeli ve ardından tanışma amacının ne olduğunu konuşmalısınız. Kural olarak, erkek romantik bir ilişki başlatmak ister, ancak bunu doğrudan söylememek daha iyidir, çünkü bu, kadını korkutabilir. Konuşmanın, onu daha iyi tanımanın ilginç olacağını not etmek daha iyidir. Buna göze batmayan bir iltifat eklerseniz, kız aldığı mesaja kesinlikle kayıtsız kalmayacak.

Toplantı sırasında konuşulacak konular

Bir erkek çok ısrarcı olmamalı, gerekli olmadığı yerde sebat göstermeli. Bir bayandan diyalog başlatma girişimine olumlu tepki aldıktan sonra, herkesin farklı derecelerde ilgi gösterdiği tarafsız konuları gündeme getirmelidir. İdeal tema sinemadır. Bayan muhtemelen bir tür filmden, belirli bir türden hoşlanıyor. Sohbet sırasında farklı konularda hangi görüşlere sahip olduğunu belirlemek mümkün olacaktır.

Seyahat hakkında konuşmak da yasak değil. Herhangi bir genç bayan bazı yerleri ziyaret etmeyi, bir yerlere gitmeyi sever. Yolculuğunuz için ilginç bir varış noktası seçmenize yardım etmesini isteyebilirsiniz. Böyle bir diyalog sürecinde mutlaka tatile dair konuşulabilecek, birbirini daha iyi tanıyabilecek bazı anılar ortaya çıkacaktır. Gadget'lar, modern teknolojiler - herkes bunları kullanır. Yeni bir ürün hakkında tartışma başlatabilir, en sık kullandığınız cihazları tartışabilirsiniz. Bu tür konuşmalar kesinlikle bayandan bir cevap bulacaktır.

Bir kızın profilinde evcil hayvanı olan fotoğrafları varsa, hayvanlar konusunu gündeme getirmeye değer. Bir kedinin veya köpeğin hangi cinse sahip olduğunu, hangi alışkanlıklara sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Evcil hayvanın güzel ve muhteşem olduğuna dikkat edilmelidir.

what-to-say-to-a-girl-when-you-meet-2

Bir kızla ne hakkında konuşamazsın

Bir erkek özgür olmalı, genç bir bayanla ilk diyalog sırasında kendini özgür hissetmeli, çünkü sinir gerginliği kendini ifade etmesine izin vermeyecektir. Ancak aynı zamanda kendisine tüm özgürlükleri de vermemelidir. Toplantı yaparken, genç bir adam ne pahasına olursa olsun bazı konulardan kaçınmalıdır.

Diyet konusu tabu olarak kabul edilir. Fotoğraflarda genç bayanın zayıf ya da şişman olması önemli değil. Kilo vermekten bahsetmişken, adil cinsiyetin herhangi bir temsilcisini rahatsız edebilirsiniz, çünkü figürünün arzulanan çok şey bıraktığına dair ima edildiğine karar verir. Başlamak için zamanı olsa bile, konuşmanın biteceği yer burasıdır.

Para, finansal konular hakkında da konuşmaya gerek yok. Bu her zaman, her yerde doğrudur. Gerçek şu ki, finansal durum, kazançlar hassas, kişisel bir meseledir. Ve bir erkek, para hakkında konuşmaya başlarsa, bir bayana jigolo gibi görünebilir.

Seks, romantik bir ilişkinin ayrılmaz bir parçası olsa da, insanlarla tanışırken bu konuda şaka yapmak genellikle konuşmaya değmez. Bayan, büyük olasılıkla, bir erkekte destek ve destek görmek isteyen romantik bir kişidir ve yalnızca fiziksel ihtiyaçlarını karşılayacak bir kişi değil.

Bir kızla tanışırken, bir erkek utangaç olmamalı, uzun süre doğru anı aramalı, bir şey beklememelidir. Kararlılık ve saplantı arasında bir denge kurması, izin verilenin ötesine geçmemesi önemlidir. O zaman genç bayan kesinlikle onu reddetmeyecek, ona kendini göstermesi için bir şans verecektir.