Çevrimiçi flört: Hangi erkeklerden kaçınmak daha iyidir?

Arkadaşlık siteleri, yeni arkadaşlar ve hayat arkadaşları bulmak için iyi fırsatlar sunar. Bununla birlikte, iletişimin yalnızca ruh halini bozduğu ve olumlu bir şey getirmeyen erkek türleri vardır. Toplantı gerçekleşmeden önce bile nelere dikkat etmelisiniz?

Şablon cümleleri ve sürekli acele

Tanışmanın ilk aşamalarında bile, aşağıdaki durumlarda daha fazla yazışmanın tavsiye edilebilirliğini düşünmelisiniz:

• İletişim şu ifadeyle başlar: "Merhaba buluşalım mı?" Kendisi hakkında hiçbir bilgi vermeyen ve yeni bir tanıdık hakkında hiçbir şey öğrenmemiş bir adamın hemen buluşma teklif etmesi garip. Aslında kim olduğu umurunda değil. “Neden yazışmalara zaman harcıyorsunuz” ifadesi sadece bir bahane.

• İletişimde, kalıplaşmış çağrılar hemen belirir: "kedi", "güneş", "tavşan", "bebek". Tabii ki, bu tür sözler hoş olabilir, ancak aynı zamanda bir erkeğin kişisel alanın mesafesini ve sınırlarını derhal ihlal etmeye çalıştığının bir işaretidir. Çoğu zaman, bu tür adresler sizi yeni tanıdıkların isimlerini ezberlemekten kurtarır.

• Neredeyse hemen, bir adam bir telefon numarası, sosyal ağlardaki sayfalara bağlantılar ister. Bu durumda, yeni bir tanıdıktaki güven derecesini ve onu hemen hayatınıza sokmaya hazır olmayı düşünmeniz gerekir. Şimdilik kendinizi bir tanışma sitesinde sohbet etmekle sınırlamak en iyisi olabilir.

• Mesajlar aşk şiirleri koleksiyonları gibidir. Tabii ki güzel şiirler, çiçeklerle ve yazılarla renkli resimler almak güzel olacak. Bununla birlikte, bu yaklaşım aynı zamanda bir erkeğin başlangıçta bir kadını nasıl ilgilendireceğini düşünmek, zaman ve emek harcamak istemediğinin bir işaretidir. Aynı anda birkaç muhataba şablon mesajları yazmak ve ardından diyalogda onlardan inisiyatif beklemek çok daha kolaydır.

Hemen bir eş arayışını, yaşam sevgisini ilan edenlere karşı daha dikkatli olmalısınız. Bu ciddiyet dikkat çekiyor ve tüm sitede daha iyi bir seçenek yok gibi görünebilir. Bununla birlikte, bu tür erkekler genellikle ya keskin ve hızlı bir yakınlaşmada ısrar ederler ya da herhangi bir ayrıntı olmadan aylarca (yıllarca) karşılık gelebilirler. Bir eş bulmakla ilgili ifade sadece bir kapak olabilir.

online-dating-which-men-are-best-to-avoid-1

Ticari faiz ve yaygın manipülasyonlar

Bir erkekte çevrimiçi iletişimin hoş duygular vermesi pek olası değildir:

• Konut ve ücretler konusunda aşırı endişeli. Herhangi bir mülkün (apartman, araba, ev) ve gelirin mevcudiyeti ile ilgili takıntılı sorular, önce kafa karışıklığına ve ardından diyaloğu sürdürmekte isteksizliğe neden olabilir. Böyle bir erkek, kadının kendisiyle pek ilgilenmez, ancak yalnızca sosyal statüsü ve yaşam koşulları önemlidir.

• Mahrem bir konuya takıntılı. Ayrıca sitede, her türlü hileyle, mümkün olduğunca samimi tonlarda fotoğraf ve video elde etmeye çalışan kişilerle tanışabilirsiniz. Genellikle, yeni bir tanıdık önce profildeki fotoğrafları övüyor ve ardından daha samimi olanları görmenin ne kadar iyi olacağını vurguluyor. Bazen, yeni tanıdıklarından da aynısını bekleyerek, yazışmalarda samimi fotoğraflar gönderir. İletişim, yalnızca cinsel yaşam alanının tartışılmasına indirgenmiştir.

• Genellikle her türlü manipülasyonu kullanır. İlk başta, bir erkek bir sürü iltifat edebilir, renkli kartlar ve hediyeler verebilir ve sonra aniden mesajları görmezden gelmeye başlayabilir. Ortak bir gelecek hakkında konuşmaya başlayabilir ve ardından henüz bir ilişkiye hazır olmadığını vurgulayabilir. Manipülasyon için eski ve hatta mevcut ortaklarla ilgili hikayeler de kullanılır. Genellikle bunun amacı, yeni bir tanıdık için "rakibinden" daha iyi olmaya çalışmak, üzülmek, yardım etmek ve eksik sevgi ve sevgi ile donatmaktır.

Bir tanışma sitesinde tanışmak ciddi bir ilişki için oldukça gerçektir. Ana şey acele etmemek, yeni tanıdıkların profillerini dikkatlice incelemek. Bir erkeğin nasıl iletişim kurduğunu, ne yazdığını, kendisini ve etrafındaki dünyayı nasıl karakterize ettiğini izlemeniz gerekir.