Ciddi bir ilişki için bir kız arkadaş nasıl bulunur?

Yalnızlık, özgürlüğün tadını çıkarmak veya profesyonel olarak kendini gerçekleştirmek isteyen bir adam için hoş olabilir. Ancak zamanla genç adam, kişisel yaşamını nasıl iyileştireceğini düşünmeye başlar. Kısa süreli bir romantizm istemeyeceği, hatta evliliğe dönüşen bir aşk istemesi çok muhtemeldir. Bir erkeğin tüm bunları gerçeğe dönüştürmesi gerçekçi görünmeyebilir, ancak gerçekte öyle değildir.

Şu anda, ciddi bir ilişki için bir kız bulmak zor olmayacak. Sadece tanışabileceğiniz tüm yolları bilmeniz gerekir.

how-to-find-a-girlfriend-for-a-serious-relationship-1

Canlı flört

Bu, herkesin bildiği geleneksel yoldur. Bir erkeğin aktif bir sosyal yaşam sürmesi, çeşitli etkinliklere, konserlere, barlara ve restoranlara gitmesi gerekir. Orada her zaman bayanlar olacak, böylece birisiyle sohbet edebilir. Sokakta yürürken etrafına bakarsa, sevdiği ve yakınlaşmak istediği kişiyle de tanışabilir.

Peki ya birçok genç bayan birbirini canlı olarak tanıma havasında değilse? Bu, görevi karmaşıklaştırır ve çözümünü aylarca geciktirir. Ve adam bu kadar uzun süre beklemeye hazır olmayabilir. Utangaçlık ve kararsızlık gibi özellikler de canlı iletişimi bir erkek için erişilemez hale getirebilir.

how-to-find-a-girlfriend-for-a-serious-relationship-2

Online randevu

Ama herkes için uygundurlar. İnternette ilginç bir bayanla sohbet başlatabileceğiniz birçok kaynak var. İlk olarak akla ruh eşini bulmak için kullanabileceğiniz sosyal ağlar geliyor. Bir erkeğin kendi şehrinde özel flört gruplarına gitmesi, duvara ciddi bir ilişki için bir ortak bulmak istediği mesajını bırakması veya zaten orada olanlara bakması gerekecek. Birinin daha iyi tanımak istemesi mümkündür.

Ayrıca arkadaşlık sitelerini de unutmayın. İnsanları ortak bir ilişki kurma hedefiyle bir araya getirirler. Evet, ilişkinin doğası farklı olabilir, ancak böyle bir kaynakta ciddi bir ilişkiye başlamak isteyen birçok kız var. Bu da genç adamın bir seçeneği olacağı anlamına geliyor.

how-to-find-a-girlfriend-for-a-serious-relationship-3

Çevrimiçi flört etmeye nereden başlamalı?

Profili ilgi uyandıran bir bayanla yazışmadan. Bir erkeğin bir form doldurarak siteye kaydolması gerekir. İçinde adınızı ve şehrinizi belirtmeniz gerekecek. Bundan sonra, hedefinizi belirlemeniz gerekir - ciddi bir ilişki. Bu, kısa süreli romantizm veya zorunlu seks arayan kadınları ayıklayacaktır. Genç bir adam da kendinden, yaptıklarından bahsetmeli. Bayanların profilin arkasında gerçek bir kişinin saklandığını görebilmeleri için birkaç fotoğraf eklemek gereksiz olmayacaktır.

Açıklanan tüm eylemler tamamlandığında, adam doğrudan iletişime geçebilir. Daha önce profillerini incelemiş ve uygun olanları seçerek kızlara yazabilir. Ayrıca birisinin ona yazmasını bekleyebilir.

Yazışmaların başında merhaba demeli ve kendinizi tanıtmalı, ciddi bir ilişki için bir bayan aradığını netleştirmelisiniz. Profilini inceleyerek bulunabilecek bazı özelliklere dikkat çekerek muhatabı iltifat etmek gereksiz olmayacaktır. Cevap takip ederse, tüm mesajlara hızlı bir şekilde cevap vermeniz, kızı bekletmemeniz gerekir. Ve iletişimin hoş olduğu anlaşıldığında, hemen kişisel bir toplantı yapmanız, belirli bir yer ve zaman belirlemeniz gerekir.

how-to-find-a-girlfriend-for-a-serious-relationship

Bir randevuda nasıl davranılır?

Bir kızla ilk kişisel görüşme özellikle önemlidir. Üzerinde genç bir adamın kendini iyi taraftan göstermesi için hoş bir izlenim bırakması gerekiyor. İletişimin canlı mı yoksa çevrimiçi mi gerçekleştiği çok önemli değil. Bir erkeğin bir toplantıda nasıl davranması gerektiği aynı kalır.

Her şeyden önce doğal kalmalı, olmadığı biri gibi görünmeye çalışmamalı. Bu önemlidir, çünkü güçlü ve uzun vadeli ilişkiler aldatma üzerine kurulamaz. Kıza farklı sorular sormalısın, onu tanımaya çalışmalısın. Genç bir erkeğin de iletişime açık olduğunu göstermesi için kendinden bahsetmesi gerekir. İletişimin amaçlarını belirlemek zorunludur. Eğer örtüşürlerse, karşılıklı sempati ortaya çıkarsa, iletişimin daha da devam etmesi ve daha fazla bir şeye dönüşmesi çok muhtemeldir.

Ciddi bir ilişkiye başlamak göründüğü kadar zor değildir. Bir erkeğin sadece aktif olması, bir bayanı tanımak için her fırsatı kullanması gerekir. O zaman kesinlikle hayat arkadaşı olacak birini bulabilecektir.