Hangi erkek bir kızla daha kolay tanışır?

Birçok erkek bir kızı tanımayı çok zor bulur. Ama bu görüş yanlış. Gerçekte, bir kızla tanışmak çok kolaydır. Bu aşırı bir şekilde yapılabilir. Sadece kıza yaklaşman ve yüksek sesle merhaba demen gerekiyor. Bu onu bir sersemliğe atacaktır. Şu anda, ona bir gülümsemeyle adınızı söylemelisiniz. Ancak bu flört yöntemi için kolayca yüzünüze bir tokat atabileceğinizi veya birkaç sert söz dinleyebileceğinizi anlamalısınız. Bu yüzden bu yöntemi kullanmamak daha iyidir. Her ne kadar bu tanışma yönteminin meyve verdiğini belirtmekte fayda var.

Genellikle komik ve sınırsız erkekler bu yöntemi kullanır. Ve bu tür erkeklerin bir kızla konuşmaya başlaması çok daha kolay. Ve bu adamların da çok daha fazla şansı var. Bir kızı cesaretleriyle fethedebilirler çünkü tüm erkekler de kolayca tanışamaz.

Buluşurken söylenmesi gereken sözler umrumda bile değil. Sadece bazı adamların, karakterleri nedeniyle, sözde bir pikap sanatçısı olma şansı daha yüksek. Bu nedenle, erkek karakterlere daha yakından bakalım. Bu, hangi erkeklerin kıza daha kolay yaklaştığını anlamamızı sağlayacaktır.

which-guy-is-easier-to-meet-a-girl-1

Veselçak

Bu adam neredeyse her zaman kendisiyle çıkmaya başlar. Kızın görünüşü onun için büyük bir rol oynamıyor. Bu nedenle, sade kadına kolayca dikkat edebilir. Veselchak sık sık başkasının yatağında uyanır ve uzun süre eşyalarını arar.

Kızlar isteyerek neşeli arkadaşları tanırlar. Böyle bir adam kesinlikle sizi şakalar ve anekdotlarla neşelendirecektir. Ayrıca sosyaldir, bu yüzden yanındaki kız kesinlikle sıkılmayacak.

Neşeli adam çok iyi bir beyefendi olabilir. Ancak her kız şakaları ve komik hikayeleri sürekli dinleyemez. Ayrıca, neşeli adamlar dinlemeyi bilmiyorlar. Ve bir kızın genellikle erkek arkadaşıyla konuşması gerekir.

Neşeli bir erkeğin herhangi bir kıza bağlanması kolaydır, ancak onunla ciddi bir ilişki kurmak işe yaramaz. Neşeli bir adamla evlenmiş olsa bile, kız er ya da geç sürekli eğlenceden bıkacaktır.

which-guy-is-easier-to-meet-a-girl-2

Dengeli

Böyle bir adam, bir lokma için saatlerce beklemeye hazır bir balıkçıya benzer. Çirkin kızlara dikkat etmez. En iyi kızı bulmak istiyor. Ufkunda böyle bir kız belirirse, oyuna başlayacaktır. Flört edecek ve konumunu elde etmek için her yolu deneyecek. Genellikle bu adamlara iyi bakılır. Ve böyle bir ilgiden, herhangi bir kız büyülenebilir.

Neşeli bir adam tüm parayı atlarsa, dengeli bir adam onlara nasıl değer vereceğini bilir. Bu nedenle kıza hediyeler ve çiçekler verebilir. Ayrıca kızı belinden tutmak için sakince dans edebilir.

Kızın hayatını öğrenmekle içtenlikle ilgileniyor. Her zaman gelecek için bir planı vardır. Ayrıca, para yardımı ile hemen hemen her kızı fethedebileceğini mükemmel bir şekilde anlıyor.

which-guy-is-easier-to-meet-a-girl-3

Gergin

İlk tanışan kişi olmasını bekleyemezsiniz. Görünüşe göre kız onu kesinlikle reddedecek. Ancak, çok iyi huylu olabilir ve iyi bir görünüme sahip olabilir. Çoğu zaman, böyle bir adam cesaret için çok fazla içebilir. Bu yüzden bir kızla çıkma korkusunu bastırmaya çalışır. Ancak bu durumda, görünüşü zavallı olacak.

Uzmanlar, sinirlerin libidoyu olumsuz etkilediğine inanıyor. Bu nedenle, bir kızı tanımanın bir anlamı olmadığını düşünecektir. Ayrıca, bir kızla herhangi bir konuşma onun için zordur. Sessiz olması onun için çok daha rahat. Gerginlik nedeniyle, böyle bir adam kendi görünüşüne bakmayı bırakabilir. Bu durumda, onu tanıma şansı daha da azdır.

Sonunda, neşeli bir adamın bir kızı tanımasının hala çok daha kolay olduğu sonucuna varabiliriz. Sadece böyle bir adamla hayatın mutlu olması pek mümkün değildir. Uzun süreli bir ilişki açısından dengeli bir karaktere sahip bir erkek daha uygundur. Ama bir kız böyle bir adamın aldatabileceğini anlamalı.