Hızlı tanıdıklar

Modern insanlar çok çalışıyor, acele içinde, stres durumunda yaşıyor. Sosyal hayat, iletişim hakkında düşünmeye vakitleri yok ama yine de birisiyle etkileşime girmeye ihtiyaçları var. Bireylerin umutsuzluğa kapılmasına gerek yoktur, çünkü bu makalede ayrıntılı olarak anlatılacak olan hızlı tanıdıklar vardır.

Yalnızlık sorunu artık yaygınlaştı. Birinin arkadaşı yok, birinin ruh eşi bulamıyor. Bazıları çeşitli nedenlerle aylarca akrabalarını bile görmezler. İnsanlar bu durumu değiştirmek isterler ancak bunu yapma imkanlarının olmadığını, birisiyle iletişim kurmaya vakitlerinin olmadığını not ederler. Aslında, yalnızlıktan kurtulmak için muazzam bir kaynak harcamasına gerek yoktur. Kısa sürede istenen sonucu verecek hızlı tanıdıklar kullanabilirsiniz.

quick-acquaintances-1

Hızlı flört etmenin avantajı nedir?

En önemli şey, fazla zaman almamalarıdır. Bir kişi kısa sürede birkaç yalnızla tanışabilecek ve gelecekte yalnızca kendisine sempati duyan biriyle etkileşime devam edebilecektir. Ve sizden hoşlanmayan biriyle iletişiminizi hiçbir şey açıklamadan anında sonlandırabilirsiniz. Bu tür tanıdıklar da iyidir çünkü iletişim becerilerinizi geliştirmenize izin verirler. Bireyin kısa sürede nasıl iyi bir izlenim bırakacağını, sorulara nasıl cevap vereceğini, hangi konuları ele alacağını düşünmesi gerekecektir. Bütün bunlar, her türlü ilişkiyi daha da geliştirmek için önemlidir.

Hızlı flört kimler için uygundur?

Kısa sürede herkes birbirini tanıyabilir. Bir kişi sürekli çalışıyorsa, sürekli meşgulse, bu seçenek onun için ideal olacaktır. Çeşitli etkinliklere, toplantılara gitmesi, sevdiği kişiye bir yaklaşım araması, bir şekilde dikkatini çekmesi gerekmez. İletişime devam etme arzusu olup olmadığını anlamak için muhatabı değerlendirebileceği ve kendini sunabileceği kesinlikle sınırlı sayıda dakikaya sahip olacaktır. Çekingen ve kararsız kişilikler, birbirlerini çabucak tanıyacaklardır. Hatalarının, eğer varsa, muhatabın, bir şeyler ters giderse, ikincisiyle bir daha asla etkileşime girmeyeceğini unutacağının farkına varacaklar.

Hızlı tanıdıklar her amaç için uygundur. Onların yardımıyla, bir etkinliğe katılacak bir şirket bulabilir, gelecekte kiminle ilişkiler kurulacak gerçek arkadaşlar bulabilirsiniz. Bu tür tanıdıklar, bir ruh eşi arayanlar arasında, kişisel bir yaşam düzenlemek isteyenler arasında da popülerdir.

Online randevu

İnternet, iletişim bulmak için harika bir araçtır. Birini tanımak için de kullanabilirsiniz. Flört sürecini hızlandırmayı öneren kaynaklar var. Çoğu ücretsizdir. Bu sitelerden birine kayıt olmanız, bir form doldurmanız ve fotoğrafınızı işaretlemeniz gerekiyor. Kullanıcı listesinden bir kişi seçmeniz ve inisiyatif almanız gerekecek. İletişim yazışma veya arama yoluyla gerçekleşebilir, şu anda hiç kimse kullanıcıların dikkatini dağıtamaz, onlarla bir şekilde iletişim kuramaz. Diyalog için birkaç dakika verilir, sonunda her iki muhatap birbirlerini değerlendirmek, iletişimi beğenip beğenmediklerini cevaplamak zorunda kalırlar. Cevaplar örtüşürse, olumluysa, sistem iki kişinin verilerini birbirine ulaştıracak, daha fazla etkileşim kurabilecek, randevu alabilecek ve ilişki kurabilecek.

quick-acquaintances-2

Hızlı tarihler

Bu hızlı tanışma biçimi, canlı iletişimi ima eder. Farklı cinsiyetlerden, ilgi alanlarından, sosyal statülerden insanlar bir restoranda toplanır ve birbirleriyle iletişim kurar. Birisi masalara oturmaya davet edilir ve birileri sürekli koltuk değiştirir. Bir kişiyle iletişim için 5 dakikadan fazla ayrılmaz, bu sırada muhatabı ilgilendiren her şeyi bulmak için kendini iyi taraftan göstermeniz gerekir. Akşam boyunca, birçok tanıdık yapacak. Etkinlik sona erdikten sonra, katılımcılar sempati bırakırlar, eğer herhangi biri karşılık bulursa, iletişime devam etme fırsatı olacaktır.

Canlı iletişim kendi içinde iyi olsa da hızlı flört formatı herkes için uygun değildir. Çekingen insanlar, alçakgönüllü insanlar ondan hoşlanmayacak, kısa sürede ve tanıdık olmayan bir ortamda kendilerini ispat edemeyeceklerdir. Bu tür hızlı flörtlerin dezavantajı, onlara ödeme yapılmasıdır.

Herkes birbirini çabucak tanıyabilir, sadece doğru etkileşim biçimini seçmeniz gerekir. Böyle bir iletişim sadece birkaç dakika kaybı gibi görünüyor. Aslında, birçok kişinin hem arkadaş hem de sevilen birini bulmasına yardımcı oldu.