İşyerinde bir kızla nasıl tanışılır?

Ortağı olmayan genç bir adam sadece kişisel hayatını iyileştirmeyi hayal ediyor. En azından genç bir bayanla tanışma şansı elde etmek için sosyal olarak aktif olmanın, eğlence etkinliklerine katılmanın, kafe ve restoranları ziyaret etmenin, ziyarete gitmenin gerekli olduğunu anlıyor. Ama her zaman bir erkek boşta vakit geçiremez. Öyle oluyor ki, bir kariyer inşa etmekle meşgul, fazladan boş saatlere parası yetmiyor. Ancak bu, kişisel hayatınıza son vermek için bir sebep değil, çünkü ofiste bir hayat arkadaşı bulabilirsiniz.

İkincisi kolayca uygulanamaz. Bir erkeğin, istenen sonucu elde etmek için işte bir kızla nasıl tanışacağını, nasıl davranacağını bilmesi gerekir.

Seçime karar verin

Genç bir adam, aktif eylemlere başlamadan önce bile, çevresinde ne tür bir genç bayan görmek istediğini anlamalıdır. Onun doğasında olacak niteliklere, önderlik edeceği yaşam biçimine karar vermek gerekir. Tüm bunlar hakkında bir fikir ortaya çıktığında, meslektaşlarınıza daha yakından bakmanız, dışa doğru çeken, tavrı etkileyici olanı seçmeniz gerekir. Ancak kesinlik ortaya çıktıktan sonra bir bayanın beğenisini kazanmaya başlayabilirsiniz.

how-to-meet-a-girl-at-work-1

Bir kız hakkında bir şey nasıl öğrenilir

Bir erkek hemen bir meslektaşına yaklaşabilir, onunla konuşmaya başlayabilir. Ancak böyle bir açıklık her durumda sakince kabul edilmeyecektir. Yavaş yavaş hareket etmeye başlarsa daha iyi olacaktır. Ona karşı doğru davranmak için genç bayan hakkında daha fazla bilgi edinmek önemlidir. İyi haber şu ki, profesyonel faaliyetler aynı alanda yürütüldüğünden, bir meslektaşla kesinlikle ortak çıkarlar var. Ancak genç bir adam sadece bu bilgilerle sınırlı kalmamalıdır. Kızın boş zamanlarında ne yaptığını, nasıl dinlendiğini ve eğlendiğini, hobileri ve hobileri olduğunu öğrenmelidir. Seçilen kişinin özgür olup olmadığını, biriyle çıkıp çıkmadığını önceden bilmek özellikle önemlidir. Adam, tüm bilgileri, genellikle bayanla iletişim kuran veya sayfalarını sosyal ağlarda gören diğer meslektaşlarıyla kontrol edebilir. Elbette bir meslektaş bu tür kaynaklara zaman harcar. Orada fotoğraflar yayınlıyor, yazılar yazıyor. Bütün bunlar kız hakkında çok şey söyleyebilir, onunla ne hakkında konuşacağınıza, ona nasıl bir yaklaşım bulacağınıza dair bir ipucu verebilir.

flört etmeye nasıl başlanır

Yüzeysel olarak, adam kızı işinden tanıyor. Muhtemelen adını, mizacını biliyordur. Ofiste, iş günü tüm hızıyla devam ederken, birbirinizi tanımamalısınız. Bunu kurumsal bir partide, kuruluşun tüm çalışanlarının toplanacağı başka bir etkinlikte yapmak daha iyidir. Heyecanın birikmemesi, özgüveninizi kaybetmemesi için diyaloğun başlamasını geciktirmeye gerek yoktur. Siz de hemen sohbete başlamamalısınız. Göz teması kurmaya çalışmak daha iyidir, zaman zaman kıza bakmaya başlayın, böylece ona ilginizi gösterin. Aynı şeyi yapmaya başladığında, adamın harekete geçmesi gerekir. Bayana yaklaşabilir, onunla tarafsız bir konuda konuşmaya başlayabilir. Bir süre sonra, onu daha iyi tanıma arzunuzu ilan edebilir, bir kafede veya restoranda buluşmayı teklif edebilir, orada birlikte vakit geçirebilirsiniz. Genç bayan kabul ederse, işin yarısının bittiğini varsayabiliriz.

how-to-meet-a-girl-at-work-2

Bir meslektaşla nasıl ilişki kurulur

Randevu almayı başardığınızda rahatlamayın. Bir toplantı sırasında, bir erkeğin kendini iyi taraftan göstermesi, hobileri hakkında, takip ettiği hedefler hakkında konuşması gerekir. Ayrıca kıza sorular sormalı, cevapları dinlemeli, arkadaşının dokunduğu konularda konuşmalar yapmalıdır. Böyle bir dikkat genç bayana hitap edecek, onu bir erkeğe sevdirecek. Gelecekte, bir ilişki başlarsa, ofiste doğru davranmak önemlidir. İş yerinde bir kızla konuşmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok, onunla sürekli zaman geçirmenize gerek yok, çünkü bundan verim düşecektir. Bütün bunlar yönetimi memnun etmeyebilir, onları bazı çalışanlarla olan sözleşmenin feshedilmesi gerektiği fikrine götürebilir. Mevcut sorunları çözmekle uğraşmanıza gerek olmadığında, iletişimi çalışma saatleri dışında bırakmak, tam olarak tadını çıkarmak daha iyidir.

Bir erkek işte buluşmayı reddetmemelidir. Meşgul bir insansa, kişisel hayatını kurmanın böyle bir yolu onun için birkaç kişiden biridir.