Kız buluşmayı reddetti: bu neden olabilir?

Sadece kızlar değil, gençler de kişisel yaşamlarını iyileştirmeyi hayal ediyor. Herhangi bir erkek, genç bayanların kararlılık, azim ve ilk adımı atma yeteneğinden hoşlandığını anlar. Başarı şansını artırmak için, bir bayanla ilişkinin başlangıcında, erkek inisiyatif alacak, tanışma girişimleri yapacak.

Ama genç bir adam, çabalasa da, çabalasa da, hanımefendi tarafından reddedilebilir. Bu onu çok üzecek, ayaklarının altındaki yeri yere serecek. Bir erkek, sorunun kendisinde olduğuna, çok ilginç olmadığına ve çok çekici olmadığına karar verebilir. Ama aslında, genç bayanlar tamamen farklı nedenlerle reddedilir. Birkaç tane var.

Adam sevmedi

Ve bu, adamın kötü ya da çirkin, aptal olduğu anlamına gelmez. Sadece belirli bir bayanı sevmiyordu. Bir kızın kendi tercihleri, ideal hakkında kendi fikirleri olabilir. Genç bir adam kesinlikle onu olduğu gibi sevecek birini bulma şansına sahip olacaktır.

Hayvancılık

Bir hanımefendi, bir beyefendinin yaptığı her şeyi değersizleştirebilir, "sihirli bir tekme" olmadan iyi bir şey yapamayacağını düşünebilir. Erkek cinsiyetine karşı nefret bu şekilde tezahür eder. Böyle bir kızla ilişki kurmak için çabalamanıza gerek yok, reddetmesine bile sevinebilirsiniz. Gerçek şu ki, onunla genç adam sadece acı çekecek ve acı çekecek.

Mali bileşen

Bir erkek çok zengin değilse ve bir kızın zengin olması önemliyse, ona yaklaşmasına izin vermeyecektir. Ve bu sadece ticari bayanlar için geçerli değil. Genç bir bayan, gelecekte ailede ortaya çıkacak herhangi bir finansal sorunu çözmek istemeyebilir, onları bir erkeğin omuzlarına yüklemek isteyecektir. Bir erkeğin ruhu için hiçbir şeyi yoksa, bayan, kendisine çekici gelen bir yaşam tarzına öncülük edebileceğinden şüphe duyacaktır.

İletişim yanlış başladı

Belirli bir kıza gösterilen tüm dikkat işaretleri beğenilmeyebilir. Bir erkek, tanıştığı ilk dakikalardan genç bir bayana dokunmayı normal görebilir, ancak bu davranış ona kabul edilemez görünecektir. Genç bayan da bir erkeğin şakalarını anlamayabilir. Kız reddederse, adam ona yanlış bir şekilde yaklaşmış olabilir.

the-girl-refused-to-meet-why-could-this-happen-1

Kendinden şüphe duymak

Kız, genç adamın arkasına saklanmak istiyor, onun yanında korunmak istiyor. Adam kendinden emin değilse ve bu fark edilirse, bayan onu reddedecektir. Güvenemeyeceği biriyle birlikte olmak istemez.

Kızın reddettiği adam bunun neden olduğunu anlamalı. Kendi üzerinde çalışırsa, davranışlarında bir şeyler değiştirirse, tanışacağı diğer genç bayanlar türlerini seçerse, muhtemelen bir dahaki sefere şanslı olacaktır.