Pick-up adam: ona ihanet eden nedir?

Birçok kız, genç bir adamın kendileri için güzel işler yapmasını hayal eder, böylece onlarla flört eder, onlarla ilgilenir, onlarla ilgilenir. Ancak hanımlar, tüm bunları yapabilen bir erkeğin nadir olduğuna dikkat çekiyor. Flört eden, aktif bir erkekle tanıştıklarında sevinirler, mutluluklarına kavuştuklarını anlarlar. Ancak genç bayanlar, her durumda sevinmeleri gerekmediğini hatırlamalıdır.

Gerçek şu ki, ustaca flört eden ve güzel sözler söyleyen çekici bir genç adam, çok kısa bir süre için ilişkilerle ilgilenen bir pikap sanatçısı olabilir. Bir bayan erkek arkadaşının bu kategoriye ait olduğunu nasıl anlayabilir? Bunu yapmak için bazı işaretlere dikkat etmelidir.

pick-up-man-what-betrays-him-2.png

3 gün içinde aramalar

Pick-up sanatçısının hızlı hareket edeceğini düşünmek bir hatadır. Bayan ona telefon numarasını verebilir ve aramayı beklemeye başlayabilir. Ancak ikincisi bir veya iki gün içinde duyulmayacak. Pick-up sanatçısı üçüncü gün hanıma acı çektirmek, kendine olan ilgisini uyandırmak için arayacak.

Bir adam kendine güveniyor

Baştan çıkarma kurslarında, toplayıcılar bu kalite üzerinde ilk çalışanlardan biridir, çünkü baştan çıkarmak için en önemli olanıdır. Kendine güvenen bir adam, bir kızı çabucak idealine ulaştığına, asla ondan daha iyisini bulamayacağına inandırır. Dışarıdan, alıcı sanatçı kendinden emin ve sakin görünecek. Ama aslında, kızın gözünde havalı olmak için yüzünü korumak için elinden geleni yapabilir.

Bir erkek diğer kızlarla flört eder

Ve bunu seçtiği kişinin huzurunda yapacak. Bu şekilde bilerek davranacaktır. Bu tür adamlar, yasak meyvenin tatlı olduğunu, rekabeti hissettiğinde kızın onunla daha da ilgileneceğini bilir. Bir hanımın huzurunda kimseyle tanışmayacak, ancak ona sadece onu değil, onu ilgilendiren şeyleri gösterecek.

pick-up-man-what-betrays-him-1.png

Adam dokunsal teması sürdürecek

Dokunmak insanları birbirine yaklaştırır ve bir bütün gibi hissetmelerini sağlar. Uzun süreli bir ilişkiyle ilgilenen genç bir adam, seçtiği kişinin dokunuşunun tadını çıkarma şansına sahip olacağını anlıyor, bu yüzden acele etmeyecek. Pick-up sanatçısı, yakınlaşmayı hızlandırmak, özlem duyduğu yakınlık anını yakınlaştırmak için tanıdıklarının en başından bayana dokunacaktır.

Tanıdık, standart olmayan bir durumda oldu

Alıcılar alışılmadık yerler ve bir kızla tanışmanın yollarını arıyor. Bu şekilde kendilerine dikkat çekmek, bir izlenim bırakmak isterler. Aynı zamanda, bayan, havada samimiyetsizlik olduğu, adamın ona bir şey söylemediği hissine sahip olacaktır.

Bir bayan listelenen işaretlerden birkaçını gözlemlerse, genç adamdan uzaklaşması ve onunla olan ilişkisini bitirmesi gerekir. Böylece psikolojik sağlığını koruyabilecek ve erkeklerde hayal kırıklığına uğramayacaktır.