Ruslarla çevrim içi flört

Rusça konuşan bir kişi için, başka bir ülkeye gitmeyecekse, ana dilinde iletişim kurması önemli olacaktır. Kendi ülkesinde yaşarsa, sorun yaşamaz. Ancak bazen bir kişi şansını internette denemek, orada bir ortak bulmak ister. Bu durumda, tam olarak çevrimiçi Ruslarla buluşmaya ihtiyacı var. Onları almak şu anda bir sorun değil.

online-dating-with-russians-1

Ruslarla flört etmek için nereye bakmalı?

İnternette Ruslarla tanışmanıza izin veren birçok kaynak var. Hepsinin bir Rus arayüzü var, bu yüzden nasıl kullanılacağını bulmak zor olmayacak. Toplulukları sosyal ağlarda bulabilir, orada uygun bir muhatap arayabilirsiniz. Bir forum olan online hobi kulübüne üye olabilirsiniz. Bu seçenek, hobisi olana benzer. Ancak, bu tür sitelerde birçoğunun tanışma ve bir ilişki başlatma hedefleri olmadığı akılda tutulmalıdır, bu nedenle beklentiler haklı çıkmayabilir.

Şehrinizin ilan tahtasını da kullanabilirsiniz. Birey, diğer insanların oraya bıraktığı mesajlara bakmalı, incelemelidir. Orada, tanışma amacı kendisiyle örtüşen Rusça konuşan bir kullanıcı bulursa, belirttiği telefon numarası, e-posta adresi aracılığıyla onunla iletişime geçebilir.

Ayrıca Rus kitlesi olan tanışma siteleri de var. Ciddi bir ilişki, kısa süreli bir romantizm, arkadaşlık, bir gecelik samimiyet için birini bulmaya hevesli birçok kayıtlı kullanıcı var. Böyle bir çeşitlilik ile birey kesinlikle kendisine uygun bir muhatap bulabilecektir.

online-dating-with-russians-2

Ruslarla çıkmaya nasıl başlanır?

Uygun bir site seçildiğinde hemen iletişim kurmaya başlayamazsınız. Birkaç dakika sürecek olan siteye kaydolmanız ve ayrıca bir anket doldurmanız gerekecektir. İkincisine mümkün olduğunca ciddiye alınmalıdır, çünkü ona olan ilgi, bireyin kendisi hakkında ne söylediğine bağlı olacaktır.

Profilde gerçek verileri belirtmek, hiçbir şeyi süslememek, hiçbir şey icat etmemek zorunludur, çünkü yalanla başlayan iletişim iyi bir şeye yol açmaz. Kullanıcının seks, uzun süreli romantik ilişki veya arkadaşlık gibi flört etme amacını belirtmesi gerekir. Ruslarla çıkmakla ilgilendiğinizi kesinlikle yazmalısınız. Ardından kendiniz, işiniz ve hobileriniz hakkında birkaç cümle yazabilirsiniz. Ve birkaç kişisel fotoğraf eklerseniz, profiller diğer kullanıcılar arasında artan ilgi uyandıracaktır.

Tüm bilgiler eklenir eklenmez, doğrudan muhatap aramaya geçebilirsiniz. Zaman kaybetmemek ve arka arkaya herkese yazmamak için, bir kişi arama sayfasına gitmeli, onun için neyin önemli olduğunu belirtmelidir. Bu durumda, ekranı muhtemelen çok ortak noktası olan kişilerin profillerini gösterecektir. Onlarla bir diyalog başlatmamız gerekiyor.

online-dating-with-russians

Nasıl yazışma yapılır?

Bir kişi birini severse, bekleyemez, inisiyatif alır. Muhataba ilk mesaj kısa ama bilgilendirici olmalıdır. Merhaba derseniz, kendinizi tanıtıp hemen tanışma amacını yazarsanız bu şekilde yapabilirsiniz. Alıcının bazı özelliklerini not etmek gereksiz olmayacak, böylece onu kendinize sevdireceksiniz.

Mesajın cevabı alındıysa, gecikmeyin. Bir sonraki mesajı yazmanız, sorular sormanız gerekiyor. Yazışma sürecinde, örneğin seyahat ve geziler, yemek, hobiler gibi herkesin ilgisini çeken tarafsız konuları gündeme getirebilirsiniz. Aynı zamanda hatasız, doğru yazmak çok önemlidir. Bu, kendi dilinizin anadili üzerinde hoş bir izlenim bırakmanıza, kendinizi eğitimli bir kişi olarak göstermenize yardımcı olacaktır. Sanal iletişimi geciktirmeye gerek yoktur. Muhatabın her açıdan uygun olduğu hissi olur olmaz, kişisel bir toplantı sunmaya değer. Bunun için rıza alındığında, bir zaman ve yer üzerinde anlaşmanız gerekir. Bu, tarihin gerçekleşmesini daha olası hale getirecektir.

İnternette Rusları tanımak göründüğü kadar zor değil. Sadece uygun bir site bulmanız, üzerinde aktif olmanız ve inisiyatif almanız gerekiyor. Ardından iletişim istenen sonuçları verecektir.