Sokakta bir erkekle nasıl tanışılır?

Bekar bir kız, sık sık planlar yapacak, neşe ve kederi paylaşacak genç bir erkeğe sahip olmanın ne kadar güzel olacağını düşünür. Birini ancak aktif bir sosyal yaşam sürdürürseniz, eğlence etkinliklerine, eğlence kuruluşlarına katılırsanız tanıyabileceğinizi anlıyor. Çoğu zaman, bayanın işle meşgul olduğu ve bir kariyer inşa ettiği için bunun için zamanı yoktur. Ancak tüm bunlar, mutlu bir kişisel yaşamın hayallerini gömmek için bir neden değil.

Genç bayan her halükarda binanın dışında, bu da onun beyefendisi olabilecek biriyle tanışma şansı olduğu anlamına geliyor. Sokakta bir erkekle nasıl tanışacağını, bunun için ne yapacağını bilmesi sadece onun için önemlidir.

how-to-meet-a-guy-on-the-street-1

Sokakta flört kime uygundur?

Her genç bayan sokakta buluşamaz. Bunu ancak cesur ve kararlı bir kişi yapabilir. Böyle bir kız değilse, kendi üzerinde çalışabilir, özgüven kazanmak için gençlerle iletişim kurabilir. Bu İnternet kullanılarak yapılabilir. İlginç adamlar bulabileceğiniz ve onlarla diyalog başlatabileceğiniz birçok kaynak var. Yavaş yavaş, bayan daha güçlü cinsiyetin bir temsilcisiyle nasıl davranacağını anlayacak, herhangi bir yerde kişisel iletişim kurmaya rahat olacak.

Genç bir bayanın dış görünüşüne dikkat etmesi de önemlidir. Uygun bir genç adam her yerde buluşabileceğinden, her an harekete geçmeye hazır olması için her zaman temiz ve güzel olması gerekir. Bu durumda, başarılı bir tanıdık için önemli olan kendine güvenecektir.

how-to-meet-a-guy-on-the-street-2

İletişime nasıl başlanır?

Bir kız uzun düşünmemeli, ilk adımı atmaya karar vermeli. Sevdiği adama hemen yaklaşmalı ve bir diyalog başlatmalı. Bu durumda, sinir gerginliği artmayacak, endişelenecek zaman olmayacak. Bundan konuşma rahat, kolay olacak.

Öncelikle bir bayanın bir erkeğe merhaba demesi gerekir. Bundan sonra, muhatabın bazı özelliklerini ayırt etmeyi başardıysa, onları işaretleyebilir, iltifat edebilir. Bu, erkeği ona sevdirecek, sohbete devam etmek istemesini sağlayacaktır. Daha sonra, bir soru sorabilirsiniz, örneğin, adama bir nesnenin yolunu sorabilir, açıklamanın tamamen net olmadığı gerçeğine atıfta bulunarak ona eşlik etmesini isteyebilirsiniz.

Bir erkek bir kızla gitmeyi kabul ederse, susamaz. Sıradan bir sohbet edebilir, herkeste değişen derecelerde ilgi uyandıran tarafsız konuları tartışabilir. Seyahat hakkında, yemek pişirme hakkında, şehirde hangi eğlence yerlerinin görülmeye değer olduğu hakkında konuşabilirsiniz. Rotanın sonunda, adama yardımı için teşekkür etmeli, onunla zaman geçirmenin çok ilginç olduğunu not etmeli ve daha sonra iletişimi sürdürmeyi önermelisiniz. Onay alındığında, geriye sadece telefon numaralarını değiştirmek kalır ve ardından bir tarih üzerinde anlaşabilirsiniz.

how-to-meet-a-guy-on-the-street

Sokakta çıkmanın avantajı nedir?

Önemli olan, kızın hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmamasıdır. Genç adamı hemen görecek, nasıl göründüğü, idealine herhangi bir şekilde benzeyip benzemediği hakkında bir fikri olacak. Dikkatli ve dikkatliyse, bir erkeğin temel özelliklerini not edebilecektir.

Sokakta çıkmak da iyidir çünkü her durumda hoş olmayan sonuçlara yol açmazlar. Hanımefendi, iletişim beklentileri karşılamadıysa, bir kenara çekilip bir yere gidebilir ve bir şey olduğunu unutabilir. Son kez genç bir adam görüyor, bu yüzden onun hakkında ne düşündüğü konusunda endişelenmesine gerek kalmayacak, bu onun itibarını hiçbir şekilde etkilemeyecek.

Sokakta bir adamı tanımak özellikle kolay değildir, ancak çözülemeyecek bir sorun da değildir. Kızın doğru şekilde ayarlanması, inisiyatif alması gerekiyor. O zaman kesinlikle başarılı olacak.