Yabancılarla çevrim içi flört: tuzaklar. Buna değer mi?

Yabancı erkekler genellikle toplumumuzun kadın yarısı için çok çekicidir. Bizi gizemleriyle, daha yüksek bir yaşam standardına geçme ve bir tür "prens" ile evlenerek kendi hayatlarını düzenleme fırsatıyla çağırıyorlar. Kızlar emin, kesinlikle "çim daha yeşil" var, ama öyle mi?

Yüzlerce arkadaşlık sitesine üye oluyorlar ve en iyi fotoğraflarını yayınlıyorlar. Genellikle yabancılarla iletişim kurmak için ipuçlarını okurlar. Yabancı dil kurslarına koşuyorlar ve kültür ve gelenekleri aktif olarak inceliyorlar: Almanlar, Fransızlar, Avustralyalılar, Amerikalılar ve hatta Japonlar (kim bilir, belki de Mutluluk Göksel İmparatorluk'ta bekliyor). Genel olarak dünyanın herhangi bir yerinde olsa da öncelikler vardır. Ama şimdi bununla ilgili değil.

Bu tür tanıdıkların tuzakları nerede gizli? Görünüşe göre her şey armut bombardımanı kadar kolay görünüyor. Damatlar nazik, kibar, sevecen ve güzel bir Slav kadını (tercihen daha genç ve doğal güzelliğe sahip) ister ve gelin güvenli, güvenilir, açgözlü değil (bu anı hatırla), şefkatli (ayrıca hatırla), örneğin bir Alman ister. Ve işte aynı "bir taş üzerinde tırpan buldu". Çünkü sevgili hanımlar, büyük olasılıkla "prens" yıllar içinde, hatta yıllar içinde güçlü bir şekilde, ya çocuklardan (çok sevdiği ve bir hafta sonra onunla birlikte yaşıyorlar) boşanmış ya da bekar bir bekar olacak. tüm hayatı çalışmak ve hiçbir fikri yok. .. ve bir eşle ve genellikle uzun vadeli bir ilişkiyle yaşamak nasıl. Ama bunların hepsi önemsiz, bir adam sadece yıllar içinde daha iyi oluyor, en azından böyle bir görüş var. Peki ya açgözlü değil? Önemseme?

Anlamak. Bugün en azından Avrupa ülkelerinde kadınların ne olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bağımsızlar, erkeklerde erkeksi olan her şeyi sessizce ve metodik olarak bastırıyorlar ve onlarla rekabet etmeye, eşit bir zeminde olmaya çalışıyorlar. Bu nedenle, bir erkekten beklenen özen ve hediyeler beklenmek zorunda kalmayacak. Mücevherat ve bağışlanan arabalar, önünüzde açılan kapılar, servis edilen montlar veya ağır bir çanta taşımanız gerekmez. Ama seyahat edeceksiniz, evet, seviyorlar. Ve yine de, tek başına, tek başına. Hanımlar, sorunlarınızı kendiniz çözeceksiniz. Tasarruf göbek adınız olacak! Çünkü orada çimenler daha yeşil ve hayat daha pahalı; yukarıdaki vergiler gibi, cezalar ağır ve tüm olanaklara sahip konutlar (su ve elektrikten çöp imhasına kadar) PAHALI. VE PAHALI hizmetle ilgili her şey. Alman arkadaşımın en sevdiği kelime olduğunu hatırlıyorum. Ve çok fazla su tüketirseniz veya ışığı kapatmazsanız, erkeğiniz yanlara bakacak ve gergin bir şekilde seğirecektir. Ya da güzelliğinize çok fazla para harcadınız. Bu nedenle, sadece kendiniz ve kendiniz için çalışmak gereklidir. Ve yabancı bir ülkeye gitmek kolay değil. Özellikle ilk yılları. Konu uzun ve heyecan verici, ama şimdi bundan bahsetmiyoruz.

Sevgili yabancınıza bakmak zorunda kalacak olan sizsiniz (İtalyanlar burada hariç tutulmuştur). Evet, eskiden erkekler kızlara bakardı ama burada durum tam tersi. Yarışma! Bakmayacaksın, başka bir güzellik seni alıp götürecek. Evlenene kadar - uyanık olun. Ve bununla da ilgilenebilirsiniz ve bu genellikle bir amatörün yatakta deney yapması için olur, hatta sapık bir şey. Konu çok samimi ve tartışmalı, ancak uzak ülkelerden bir erkeğin tercihlerini önceden öğrenmek daha iyidir.

online-dating-with-foreigners-pitfalls-is-it-worth-it-1

Yıllardır internet sitelerinde oturan ve yazışmalarla yetinen, hatta bazen birden fazla hanımla birlikte olan "ebedi" talipleri de göz ardı etmeyeceğiz. Bunlar çok söz verecek, güzel sözler söyleyecek, çok yazacak ve hayal kuracak ... çok ve ne yazık ki asla gelmeyecek olan harika ortak geleceğiniz hakkında yüksek sesle hayal kuracak (gizli olarak tüm dünyaya). Çünkü evet, ilk buluşmaya bile ulaşamayacak! Küçük adam birleşecek! Her seferinde zor durumlardan bahsederken, siz sıkılıncaya ve yazışmaları bitirene kadar toplantınız sürekli ertelenecektir. Bu arada, bazı insanlar "kurbanlarını" yıllarca marine ederler. Ve saf kadınların kalbini kır. Özellikle "için ..." olanlar (sizin takdirinize bağlı olarak sayı). Burada soğukkanlı bir kafa ve açık bir zihin gerekir. Yıl içinde toplantı olmuyor, vedalaşıyoruz ve yedekte birkaç adayımız daha var. Ardından "misafir sanatçılar" gelir. Bunlar, hanımı yakın bir ilişki için önceden hazırlayarak toplantılara giderler (yani, amaçları budur). Ayrıca "neredeyse evli" var. Hatta bir ilişki, toplantılar, itiraflar ve ortak bir gelecek için planlar var gibi görünüyor. Ama aslında kimse seninle evlenmeyecek. Böyle bir misafir ilişkisi. Ki, söylemek istediğim, çoğu zaman her ikisine de yakışıyor.

Özetleme. Tabii ki, tek beden herkese uyar. Ve durumlar farklıdır ve insanlar farklıdır ve istisnalar genellikle farklıdır. Bu sitede hayatınızın aşkını, hayalinizdeki yabancıyı bulabilirsiniz. Evlen ve iyi yerleş. Ve mutluluğunu bulmak için, ana dillerini konuşmadıkları bir yerde. Ancak, bu konuya iyice ve teyakkuz kaybetmeden yaklaşmak. Bilinen sezgiyi unutma, %100 işe yarıyor! Her şeyi kontrol edin ve saf olmayın. Ve bazen sadece etrafa bakmanız gerekir, ya da belki de komşunuz nihai rüyadır? Ve evde sevgi ve mutluluk olduğunda ve kalpte sıcak olduğunda iyidir ve ayrılmaya gerek yoktur.